Do tretice všetko dobré: Zorganizovali sme už tretí FEST COOL PIKNIK!

Tretí ročník FEST COOL PIKNIKU bol znova úspešný. Pozrite sa ako to vyzeralo.
Novinka

Publikované:

14.07.2023

Autor článku:

Jardo

" alt="">
Waves

V roku 2019 sme sa rozhodli priniesť do Senice prvý streetfoodových festival. Spojili sme kombináciu výborného jedla, lahodného piva a kvalitnej hudby. Od pilotnej akcie ubehli už 4 roky a v roku 2023 sme zorganizovali už tretí ročník festivalu FEST COOL PIKNIK!

Fesťák, na ktorom sa zabaví každý!

Malí či veľkí, mäsožravci či vegáni – FEST COOL piknik je zážitok pre všetkých! Pri nadupanom hudobnom programe si vychutnávali jedlo zo všetkých kútov sveta všetky vekové kategórie. Na festivale sa predstavili podniky z celého Slovenska a Čiech, ktoré do Senice priniesli chute celého sveta.

 

 

Pri tejto príležitosti sme si pripravili špeciálne menu!

Z festivalu máme obrovskú radosť a vašu priazeň sme sa rozhodli oceniť špeciálnym menu. Okrem burgrov v dvoch vyhotoveniach: Bacon smasher pre mäsožravcov a veggie burger pre vegetariánov sme pripravili kubánsky sendvič. Naši zákazníci mali možnosť svoje menu doplniť tradičnými belgickými hranolkami. Nechýbala ani sladká bodka v podobe domácej Bombolone.

Účasť bola hojná!

Sme nadšení, že náročná príprava stála za to a na “fesťák” sa prišli zabaviť stovky návštevníkov vo výbornej nálade! Teší nás, že vám do Senice môžeme priniesť kúsok celého sveta v podobe jedla. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou!

Bude FEST COOL piknik #4?

Každá podarená akcia nás poháňa vpred, a preto veríme, že ak všetko pôjde podľa plánov môžete sa na obdobnú akciu tešiť aj v budúcnosti. Kedy? o tom vás budeme informovať na našej facebookovej stránke a Instagrame!

 

Ďalšie články