O cateringu

Okrem Bistra a Foodtrucku sa venujeme tiež Street food cateringu. Ponúkame cateringové služby a snažíme sa Vám prostredníctvom našich jedál zabezpečiť jedinečný a nezabudnuteľný gastro zážitok.

Vďaka nášmu Foodtrucku Vám dokážeme zabezpečiť catering vonku a za každého počasia.

V našom cateringu ponúkame street food kuchyňu, teda rôzne druhy burgerov, sendvičov, hotdogov, naložených belgických hranoliek či čerstvé sladké pečivo.

Ďalej ponúkame

 • 1
  bistro

  Coolňa bistro

  Náš domov je Senica a naša hlavná adresa je Hviezdoslavova 479, kde máme svoje bistro. Menu týždenne obmieňame a pripravujeme i sezónne tématické akcie. V ponuke nájdeš sendviče, burgre s vyzretým mäsom, naložené hotdogy, belgické hranolky a ďalší poctivý street food. Máme 40 miest na sedenie a ste u nás všetci vítaní 🙂

  viac

 • 2
  Foodtruck

  Coolňa Foodtruck

  Ak nemôžete prísť do Coolne, Coolňa príde za Vami! S našim foodtruckom sa zúčastňujeme rôznych gastro podujatí na Slovensku a v Čechách. O tom, kde sa práve chystáme, a čo máme pre Vás pripravené sa dozviete na našich sociálnych sieťach.

  viac

 • 3
  Food festival

  Fest cool piknik

  Raz za čas zavoláme pár kamarátov, ktorí robia tak poctivé gastro ako my a v parku zorganizujeme festival plný super jedla. Na našom FEST Cool Pikniku môžete zažiť okrem výborného jedla i lokálne pivovary, remeselné limonády, príjemnú hudbu a program pre deti i dospelých. 

  viac