O bistre

Máme v Senici kreatívne street food bistro zamerané na čerstvosť a lokálnosť. Baví nás pripravovať známe jedlá svetovej a slovenskej kuchyne a s lokálnymi surovinami ich pretvárať do street food podoby.

Našu ponuku týždenne obmieňame a nájdete u nás rôzne druhy sendvičov, burgerov, hotdogov, misiek, naložených belgických hranoliek a čerstvého sladkého pečiva. Spolupracujeme s rôznymi lokálnymi značkami – mäsiarom, pekárom, cukrárkou ale i výrobcami limonád alebo piva.

Okrem bistra máme i foodtruck – pojazdnú kuchyňu – s ktorou obiehame rôzne gastro podujatia a cateringy na Slovensku i v Čechách.

Ďalej ponúkame

 • 1
  Foodtruck

  Coolňa Foodtruck

  Ak nemôžete prísť do Coolne, Coolňa príde za Vami! S našim foodtruckom sa zúčastňujeme rôznych gastro podujatí na Slovensku a v Čechách. O tom, kde sa práve chystáme, a čo máme pre Vás pripravené sa dozviete na našich sociálnych sieťach.

  viac

 • 2
  CATERING

  Coolňa catering

  Firemný catering, svadba, oslava… To všetko Vám vieme zastrešiť výborným jedlom a pitím!

  viac

 • 3
  Food festival

  Fest cool piknik

  Raz za čas zavoláme pár kamarátov, ktorí robia tak poctivé gastro ako my a v parku zorganizujeme festival plný super jedla. Na našom FEST Cool Pikniku môžete zažiť okrem výborného jedla i lokálne pivovary, remeselné limonády, príjemnú hudbu a program pre deti i dospelých. 

  viac