Pre vaše deti sme prichystali KINDER BOX MENU

Coolňa pre každého. Zoberte k nám aj svoje ratolesti, a každý si nájde to svoje.
Novinka

Publikované:

05.06.2023

Autor článku:

Jardo

" alt="">
Waves

Už ste počuli o detskom menu v Coolni? V apríli sme vám predstavili novinku, ktorá sa teší veľkej obľube. Pre vaše deti sme prichystali KINDER BOX MENU. Že ste o tom ešte nepočuli? Čítajte ďalej a zistite, čo sa skrýva za myšlienkou detského boxu.

Podľa čoho sme vyberali menu pre deti?

Vieme, že srdce každého dieťaťa túži po niečom inom a preto sme sa rozhodli skombinovať najobľúbenejšie street food maškrty. Detský box obsahuje cheeseburgrík domáce hranolky a hračku podľa vlastného výberu. Cheeseburger je pripravený z najkvalitnejších surovín, pretože nám záleží na tom aby jedlo bolo nielen chutné, ale i kvalitné. Domáce hranolky sú naša klasika, ktorá poteší veľkých i malých. Prekvapením v menu je hračka podľa vlastného výberu.

Limitované kolekcie prekvapenia

Darček je prispôsobený tak aby ho vaše ratolesti mohli po kolekciách zbierať.  V boxoch sa ukrývajú hračky, nálepky či rôzne iné prekvapenia, ku ktorým nabudúce dostanú “parťáka”. Veríme, že zbierka z Coolne bude pre nich peknou spomienkou.

Môžu si ho dať aj veľkí!

Pravidelne sa stretávame s tým, že po detskom boxe siahnu aj dospeláci. Je to dôkazom, že chutí naozaj všetkým. Pre dospelých detské menu predstavuje snack, ktorí si môžu dopriať bez výčitiek.

Kedy môžeme prísť na KINDER BOX MENU?

KINDER BOX MENU patrí k stáliciam z našej ponuky. To znamená, že kedykoľvek navštívite Coolňu môžete ochutnať detský box. Doprajte si a vyskúšajte lahodnú kombináciu, ktorá sa ukrýva v detskom menu.

 

Sledujte nás na sociálnych sieťach aby vám neunikli žiadne novinky z Coolne. Na Facebooku a Instagrame pravidelne pridávame našu ponuku, nadchádzajúce akcie a novinky z Coolne. Pridajte sa k našim odoberateľom!

 

 

Ďalšie články