Máš doma už nový Coolňa merch?

Merch v našom novom dizajne
Novinka

Publikované:

14.07.2023

Autor článku:

Jardo

" alt="">
Waves

Radi tvoríme a zabŕdame i do iných oblastí ako je street food kuchna. Jednou z nich je náš limitovaný fashion merch. Pri príležitosti “rebrandu” značky sme spustili i predaj nové ho merchu, máš už doma niektorý?

Coolňa má nový šat

Za nadčasovými návrhmi stojí steezy.studio a za kvalitnou výrobou HW Prints.

Čo obsahuje merch?

Aj napriek tomu, že väčšina cool vecí je už fuč, merch pozostával z nadupaných unisex kúskov. Modro – oranžové tričko “Always hungry” zožalo obrovský úspech a je vypredaná, za čo vám aj touto formou ďakujeme!

Dobrou správou je, že červeno – čierne cool tričko s nápisom “Coolňa” máme stále na sklade! Inovujte svoj šatník a investujte do nadčasového a kombinovateľného kúsku.

coolňa, nový dizajn

Oblečenie a jedlo spolu ladí!

Náš merch si môžete zakúpiť u nás v bistre hneď po výbornej večeri! Jedlo považujeme za umenie a na dizajne si dávame skutočne záležať. A preto, že nám je dizajn blízky sme sa rozhodli vytvoriť aj niečo po čom sa okamžite “nezapráši”!

Kedy sa môžete tešiť na ďalšiu kolekciu?

Po finálnom vypredaní súčasnej kolekcie nám určite nebude trvať a vymyslíme pre vás niečo ďalšie! O tom, čo pre vás chystáme sa dozviete z našich sociálnych sietí. Sledujte nás na našom Facebooku a Instagame. Na sociálne siete pravidelne pridávame príspevky zo života Coolne. Okrem iného vás informujeme aj o nadchádzajúcich akciách, preto sa pridajte k našim odoberateľom aby vám už nič neuniklo!

Ďalšie články